مدل مانتو مازراتی جدید ۱۴۰۲

مدل مانتو مازراتی جدید ۱۴۰۲ : اگر به دنبال یک مانتو خوش‌دوخت و ارزشمند هستید، حتما با مدل مانتو مازراتی آشنا هستید. پارچه‌های مازراتی از جنس کرپ بافته شده‌اند و برای دوخت مانتو، شلوار و پیراهن مجلسی بسیار مناسب هستند. پارچه مازراتی به دلیل بافت فشرده و ضخیمی که دارد، بسیار مناسب‌تر از سایر پارچه‌ها برای دوخت مانتو است. بسیاری از مانتوهای موجود در بازار از این نوع پارچه بهره می‌برند به علت دوام و پایداری آن. این پارچه همچنین به خوبی با فصل بهار و تابستان سازگار است به علت سبکی و خنکی که دارد البته می توان از آن در همه فصل ها بهره برد با ما همراه باشید در مدانا پلاس

مانتو مازراتی با یک دکمه تزیینی

در مدل تک دکمه مانتو مازراتی، یک دکمه روی قسمت راست و یک دکمه دیگر روی سمت چپ مانتو دوخته می‌شود. این دکمه‌ها تزیینی هستند و قابلیت بسته شدن ندارند. عمدتاً برای بستن این نوع مانتوها از قزن یا کمربند استفاده می‌شود. غالباً از یقه انگلیسی یا آرشال برای این نوع مانتوها استفاده می‌شود و یقه تا نزدیکی دکمه‌ها ادامه پیدا می‌کند.

مدل مانتو مازراتی جدید ۱۴۰۲

مدل مانتو مازراتی جدید ۱۴۰۲

 

مانتو مازراتی با دو دکمه تزیینی

در مدل دو دکمه مانتو مازراتی، دو دکمه به سمت راست و دو دکمه به سمت چپ روی مانتو دوخته می‌شود، که به مجموع چهار دکمه تزیینی ایجاد می‌کند. این دکمه‌ها می‌توانند با رنگ لباس هماهنگ شوند؛ به عنوان مثال، از دکمه‌های طلایی براق برای ایجاد ظاهری شیک و متفاوت استفاده می‌شود.

مانتو مازراتی با یقه گرد

مانتو با یقه گرد مازراتی یکی از مدل‌های محبوب بانوان است. یقه گرد زیبا روی شانه و پایین گردن قرار دارد و به راحتی می‌توانید آن را با شومیزهای دارای یقه‌های تزیینی مثل پاپیونی ترکیب کنید.

مانتو مازراتی یقه انگلیسی

مانتو مازراتی با یقه انگلیسی یکی از مدل‌های ضروری در کمد لباس شماست. یقه انگلیسی از معروف‌ترین انواع یقه‌ها است که همواره برای کت و شلوار، مانتو و جلیقه به کار می‌رود. این نوع یقه به استایل شما ظاهری شیک و الگانت می‌بخشد.

مدل مانتو مازراتی جدید ۱۴۰۲

مدل مانتو مازراتی جدید ۱۴۰۲

 

مانتو جلو بسته تک دکمه

مانتوهای مازراتی با جلو بسته تک دکمه با یک دکمه که در قسمت جلوی آن دوخته شده است، بسته می‌شوند. این نوع مانتوها برای افرادی که به دنبال یک پوشش کامل و شیک هستند بسیار مناسب هستند. مدل مانتو مازراتی با دکمه تک برای محیط‌های رسمی و مهم مناسب است.

مانتو کتی مازراتی مجلسی

پارچه مازراتی بسیار مناسب برای مانتوهای با طراحی کت است. ایستایی و بافت محکم این پارچه باعث نمایش بهتر حالت کتی مانتو می‌شود. برای بستن مانتوهای کتی جلو بسته از دکمه یا قزن استفاده می‌شود. مدل مانتو کتی مازراتی برای افرادی که بدن ظریفی دارند و می‌خواهند استایل شیکی داشته باشند، مناسب است.

مانتو خفاشی مازراتی مناسب افراد باردار

مانتو خفاشی مازراتی یک گزینه عالی برای خانم‌های باردار است. بسیاری از مدل‌های مانتو خفاشی اخیراً از پارچه مازراتی دوخته می‌شوند و برای بستن جلوی آن‌ها از چندین دکمه یا دوخت استفاده می‌شود. این نوع مانتوها به پارچه‌های لخت و سبک نیاز دارند، و همین امر پارچه مازراتی را به انتخاب مناسبی برای این مدل مانتو تبدیل کرده است.

مانتو عبایی کرپ مازراتی

مانتو عبایی مازراتی غالباً از پارچه‌های حریر یا کرپ مازراتی دوخته می‌شود. افرادی که علاقه دارند به عباهای جلو بسته می‌توانند از عباهایی که دارای دکمه‌های کوچک یا کمربند در قسمت جلویی آن‌ها هستند، استفاده کنند.

مدل مانتو مازراتی جدید ۱۴۰۲

مدل مانتو مازراتی جدید ۱۴۰۲

 

مانتو مجلسی با پارچه کرپ مازراتی

مانتوهای مجلسی که از پارچه کرپ مازراتی دوخته می‌شوند، یک انتخاب عالی برای مجالس و مهمانی‌های رسمی هستند. پارچه کرپ مازراتی به شما راحتی بیشتری در هنگام پوشیدن مانتو فراهم می‌کند. این مدل مانتو مازراتی مجلسی شیک و به‌عینه سبک است و استایل شما را به نحوی جذاب تر می‌کند.

مانتو مازراتی با آستین پفی

آستین پفی یکی از ویژگی‌هایی است که مانتو را بسیار شیک و جذاب می‌سازد. آستین پفی مورد علاقه بسیاری از خانم‌های جوان است و به استایل شما جلوه‌ای جذاب می‌دهد.

مانتو مازراتی جلو بسته با دو دکمه

مانتو مازراتی جلو بسته با دو دکمه یکی از مدل‌های محبوب مانتوها است. این نوع مانتو با دو دکمه که روی آن دوخته شده، قسمت جلویی خود را بسته می‌کند و به شما ظاهری جذاب و شیک می‌بخشد. مانتوهای دو دکمه یک انتخاب جذاب و کاربردی هستند.

مدل مانتو مازراتی با کمربند جدید

مانتو مازراتی با کمربند از مدل‌های دیگر مانتوهای مازراتی است که علاوه بر دکمه، از یک کمربند نیز بهره می‌برد. این کمربند اغلب به عنوان یک جزء مهم از لباس مورد استفاده قرار می‌گیرد و به لباس شما زیبایی اضافه می‌کند.

مانتو مازراتی با کمرچین

مانتو مازراتی با کمرچین، که قسمت کمر را تا حدی تنگ می‌کند و جلوه‌ای زیبا به مانتو اضافه می‌کند، نیز از مدل‌های دیگر این مانتوها است. این نوع مانتوها به ویژه توسط خانم‌هایی با باسن نسبتاً بزرگ تر مورد توجه قرار می‌گیرند.

مدل مانتو مازراتی جدید ۱۴۰۲

مدل مانتو مازراتی جدید ۱۴۰۲

 

مانتو مازراتی بلند

مانتو مازراتی بلند با قدرتی کششی بی‌نظیر شما را بلند و شکوهمند نشان می‌دهد. پارچه انعطاف‌پذیر مازراتی با نرمی و لطافت خود، این مانتوها را به یک انتخاب عالی برای لباس‌های بلند تبدیل می‌کند.

مدل مانتو مازراتی جدید ۱۴۰۲

مانتو مازراتی کلوش

مانتو مازراتی کلوش با دامنی نسبتا گشاد در قسمت پایین، به زیبایی و جلوه‌ی خاص مانتو افزوده است. این نوع مانتوها برای افرادی مناسب است که از مانتوهای راحت و با دامن گشاد علاقه دارند.

مانتو مازراتی دو پیلی

مانتو مازراتی دو پیلی دار با چینی که روی سینه یا کمر قرار می‌گیرد. این دو پیلی به طور مشابه به طرح پلیسه شبیه هستند، اما با دو تا پلی رو به روی هم قرار می‌گیرند. این مانتوها انتخاب عالی برای مانتو، پیراهن یا دامن‌های کوتاه هستند.

مدل مانتو اسپرت با پارچه کرپ مازراتی

مانتو اسپرت مازراتی از دسته مانتوهای کوتاه و اسپرت است که به ویژه توسط افراد ۱۸ تا ۲۴ ساله محبوبیت دارد. مانتوهای کرپ مازراتی اسپرت اکثرا با یک یا دو دکمه بسته می‌شوند. طراحی اسپرت این مانتوها به آن‌ها یک استایل شیک و پویا می‌بخشد.

مدل مانتو مازراتی جدید ۱۴۰۲

مدل مانتو مازراتی جدید ۱۴۰۲

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *